O firmie

Wykończenie wnętrza, remont, przebudowa, adaptacja, dekoracja, ekspozycja targowa, spotkanie firmowe, uroczystość, nowa aranżacja i wiele innych zdarzeń wiążą się z koniecznością zrobienia czegoś sensownego z podłogą. Co wybrać, ile wydać, jak długo potrwają prace, tańsze czy droższe, „doraźnie” czy „na lata”, naturalne czy sztuczne włókno – dziesiątki podobnych pytań i problemów ma każdy jeśli chce zrobić coś z podłogą. To temat dla mnie – od 3. maja 1989 roku.

Proponuję Państwu każdy rodzaj wykładziny podłogowej – dywanową lub zmywalną, jedno- albo wielowarstwową, przemysłową, hotelową, targową, wycieraczki wszelkiego rodzaju. Moją specjalnością są wykładziny i chodniki z włókien naturalnych – sizalu, owczej wełny, kokosu, trawy morskiej, juty, papieru, koziej sierści, bawełny, lnu, bambusa czy też „wiecznie młode” prawdziwe linoleum. Moja oferta składa się z blisko tysiąca wzorów i kolorów wykładzin naturalnych i jest jedną z najszerszych na rynku.

Zapewniam pełny zakres usług wykonawczych. Zapraszam do mojej wzorcowni lub do „krótkiej podróży” po stronie internetowej. Każdą z oferowanych wykładzin można zamówić elektronicznie z dowolnego miejsca w Polsce, w dowolne miejsce zostanie ona również dostarczona.

» zobacz nasze referencje «

Kurowski - wnętrze
ul. Lipowa 12
32-447 Siepraw k/Krakowa
tel. 602 441 345
napisz do nas »